Nie płać kaucji za wypożyczenie samochodu!

Samochód bez kaucji na Cyprze? Proszę bardzo!

Wybieracie się w najbliższym czasie na Cypr? A może po prostu potrzebujecie samochodu tymczasowo, bo Wasz po prostu się popsuł?

Oczywiście, jeśli chcecie zapłacić więcej – nie ma problemu. Istnieje w końcu na Cyprze wiele wypożyczalni samochodów, które czekają aby uszczuplić Wasze portfele. Podobnie z kaucją za wypożyczany samochód, która jest pobierana ale nie wszystkie firmy ją oddają zaraz po zwrocie samochodu – w tym wypadku nie będzie takiego problemu – kaucji po prostu nie ma.

Jak zapewniła nas właścicielka firmy samochód zostanie Wam podstawiony w dowolne miejsce na Cyprze (także na lotniska). Możecie także podjechać do biura firmy – zobaczcie na mapce poniżej.

Wypożyczalnia posiada także w swojej ofercie samochody luksusowe na które także obowiązuje promocja cenowa. Więc jeśli chcecie „zabłysnąć” przed rodziną wypożyczcie jakieś luksusowe auto i nim odbierzcie rodzinkę z lotniska.

Wszelkie szczegóły dotyczące wypożyczenia samochodu uzyskacie pod numerami telefonów (czynne całą dobę)

+357 7000 8155 (24h)

+48 669 445 023

info@generalcarhire.com.cy

Jeśli więc wylądujecie w środku nocy na lotnisku – dzwońcie. Oczywiście lepiej gdybyście zarezerwowali samochód wcześniej aby mieć pewność, że auto będzie dostępne…

 

[bar id=”25991″]


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!