Nie, EXIM nie wstrzymał ofert na Cypr!

Na polonijnych grupach zawrzało po opublikowaniu informacji, że EXIM wstrzymał wycieczki na Cypr

Kilka dni temu, jeden członków polskiej grupy facebookowej napisał post, w którym oświadczył, że „Exim wstrzymał oferty na Cypr”.

Szok i niedowierzanie!

Jak możliwe jest to, że jeden z najpopularniejszych kierunków firmy nagle zostaje wyłączony. Co się stało?

Pomimo komentarzy innych uczestników forum, że nie jest to prawda, autor nadal upiera się przy swoim stanowisku. Jedna z uczestniczek twierdzi nawet, że sama rezerwowała wczoraj wakacje na Cyprze – autor idzie w zaparte i twierdzi, że jest problem związany z lotami na wyspę.

Do autora postu nie docierają żadne komentarze, podsyca jeszcze atmosferę pisząc, że zapewne wrócą za dwa trzy tygodnie ale w zupełnie innych cenach!

Postanowiliśmy sprawdzić co tak naprawdę się w tej sprawie dzieje. Dlaczego my? Otóż administrator grupy (akceptuje wszystkie posty i komentarze – tak ustawiona jest grupa) na postawiony przez jednego z czytelników zarzut o „bzdurze roku” napisał, że „ktoś publikuje takie newsy, ktoś je prostuje, takie życie. A mnie ciężko wszystko o wszystkich wiedzieć

Zarezerwuj wakacje na Cyprze z EXIM >>>

Okazuje się, że faktycznie jest problem z rezerwacją wycieczek przez stronę EXIM na wakacje w przyszłym roku. Nie jest to związane z „wstrzymaniem” ofert ale z brakiem na chwilę obecną aktualnego rozkładu lotów na wyspę (firma korzysta z tanich linii lotniczych).

Potwierdziliśmy w kilku źródłach, że EXIM podpisał umowy z wieloma hotelami na wyspie i z całą pewnością wycieczki będą realizowane.

Co ciekawe, bez problemu, wycieczki we wszystkich terminach organizowane przez firmę można kupić bez problemu na portalu wakacje.pl (tutaj). Żeby było ciekawiej są w identycznych cenach co u organizatora a niektóre z nich są nawet tańsze od tych widocznych na stronie EXIM.

Oficjalnie sprzedaż na sezon letni 2024 na Cyprze jeszcze nie wystartowała i pojawiają się jedynie pojedyncze oferty wypoczynku na wyspie.

Podobnie jak w poprzednich latach pełna oferta na lato 2024 na Cyprze będzie dostępna pod koniec października.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!