Nasz Polak zagra w reprezentacji

Karol Struski z Arisu Limassol został powołany do reprezentacji Polski i jest szansa, że zagra w piątek z Czechami

O tym, że Polak grający w Arisie Limassol jest obserwowany przez sztab naszej reprezentacji pisaliśmy już wcześniej, jednak jego powołanie do gry w najbliższym meczu można nazwać niespodzianką.

Struski został powołany do kadry wraz z Mateuszem Łęgowskim i Tymoteuszem Puchaczem. Był to efekt kłopotów zdrowotnych Patryka Dziczka, Adriana Benedyczaka, a także Matty’ego Casha. 

Przypomnijmy, że Karol jest aktualnym Mistrzem Cypru, a tak, z polską flagą na ramionach, cieszył się ze zdobycia mistrzostwa wraz z innymi Polakami grającymi w cypryjskim klubie: Mariuszem Stępińskim i Danielem Sikorskim:


Aktualny trener reprezentacji zna go bardzo dobrze z Jagielloni Białystok i zdaniem sztabu szkoleniowego idealnie wpasuje się w grę polskiej reprezentacji.

Oglądaliśmy go w kilku meczach i to jest chłopak, który potrafi grać w piłkę. Zobaczymy, jak się zaaklimatyzuje i w jaki sposób zaprezentuje, ale pokazał się z dobrej strony meczach Ligi Europy i w lidze cypryjskiej – powiedział trener Probierz w rozmowie z Wirtualną Polską

A my z całą pewnością będziemy trzymać kciuki nie tylko za reprezentację ale także także „naszego” Polaka.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!