fbpx

Zatrzymanym grozi 15 lat

Wtorkowej nocy w Larnace doszło do zatrzymania czterech osób podejrzanych o handel narkotykami.

Odziały do spraw narkotyków już od jakiegoś czasu obserwowały kilka osób. Gdy wszyscy podejrzani spotkali się razem, policja skorzystała z okazji. 

Niewinny pewnie posłusznie zatrzymałby się na prośbę policji, ale na jej widok, podejrzani zaczęli uciekać. Policja oddała serię strzałów ostrzegawczych i w konsekwencji udało się zatrzymać uciekinierów.

W wyniku przeszukania, znaleziono kilogram kokainy. Ciężko będzie udowodnić że to na własny użytek. 

Zatrzymani to mieszkańcy Larnaki i okolic, w wieku 26, 35, 26 i 52 lat. Następnie dokonano przeszukania w mieszkaniach zatrzymanych. Wszyscy mężczyźni mieli w przeszłości zatargi z prawem.  Zatem z pewnością wyrok zaowocuje w bonusy.

Jeden z zatrzymanych jest ojcem chłopca, którego matka (Polka) jakiś czas temu publicznie apelowała o pomoc, ponieważ policja nie reagowała na jej donosy o prześladowaniu, przemocy domowej i innych.  Sprawa była dość głośna, wielu prawników zaoferowało pomoc. Dodajmy że od kilku miesięcy to właśnie ojciec był prawnym opiekunem dziecka, ponieważ udało mu się zmanipulować urzędników i dać domysły że matka dziecka jest szalona. 

Na szczęście oliwa zawsze wypłynie na wierzch.  

Na Cyprze za handel i dystrybucję narkotyków grozi nawet do 15 lat pozbawienia wolności. 

[bar group=”811″]


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!