Narkotyki w sklepie w Paralimni

Policja poinformowała, że we wtorkowy wieczór dokonała zatrzymania dwóch osób, 37-letniego mężczyzny i 43-letniej kobiety, w Paralimni. Obaj zostali zatrzymani za posiadanie narkotyków. Za akcję odpowiada specjalna grupa antynarkotykowa.

Jak podaje policja, funkcjonariusze próbowali zatrzymać pojazd do kontroli. Wychodzi więc na to, że doskonale wiedzieli kto siedzi w samochodzie, i co jest przewożone. Początkowo podejrzani nie reagowali na sygnały policji. Mężczyzna prowadzący pojazd próbował ignorować próbę kontroli, później chciał uciec policjantom, a na koniec zawrócił i chciał, chyba, staranować pościg. Czy mu się udało? No tak średnio bym powiedział, bo już po chwili chciał uciekać pieszo. Nie dał rady.

Policjanci przy podejrzanych zabezpieczyli torbę w której znaleziono 115 gram marihuany, a także 3 gramy kokainy. Po zatrzymaniu postanowiono sprawdzić miejsce zamieszkania, sklep, a także pojazd zatrzymanych. Zabezpieczono kolejne ilości marihuany, a także sześć podejrzanych tabletek. Sprawą zajmie się sąd.

Cypryjska policja podkreśla, że to kolejny sukces w walce z narkotykami, i nie wyklucza kolejnych zatrzymań. Nie wiadomo również czy będą one powiązane z dzisiejszymi zatrzymanymi.

Czas pokaże.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading