Napad z bronią w Limassol

W środę wieczorem czterech mężczyzn z bronią napadło na restaurację – skradziono 20000€

Od czwartku policja prowadzi dochodzenie w sprawie napadu z bronią w ręku, do którego doszło na imprezie w Limassol poprzedniego wieczoru, podczas którego czterech zamaskowanych mężczyzn uciekło z tysiącami euro.

Według policji czterech zakapturzonych mężczyzn weszło na imprezę w restauracji w dzielnicy Ayios Georgios Alamanos w Limassol. Byli uzbrojeni w w pistolety. Następnie zmusili uczestników imprezy do położenia się na ziemi, związali im ręce opaskami kablowymi i oddali kilka strzałów w powietrze.

Po unieruchomieniu uczestników imprezy rzekomo ukradli pieniądze i towary o wartości do 20 000 euro , w tym telefony komórkowe, zegarki, kluczyki do samochodu i portfele.

Według doniesień ci, którzy próbowali stawiać opór, zostali zaatakowani – dwóch z uczestników imprezy zostało zabranych do szpitala.

Policja wszczęła dochodzenie w tej sprawie. Zdaniem Philelenews śledztwo może być „trudne”, ponieważ obszar, w którym doszło do napadu, jest odizolowany. Portal twierdzi także, że przedmiotowa nieruchomość służyła jako klub hazardowy i organizowano tam turnieje pokerowe, o czym było wiadomo w różnych kręgach.

Uczestnicy imprezy według doniesień uważają, że rabusie są pochodzenia rosyjskiego.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading