Nadchodzi obniżka cen paliw

W ciągu najbliższych godzin powinny spaść ceny na cypryjskich stacjach benzynowych

W ciągu najbliższych godzin niektóre koncerny naftowe na Cyprze przystąpią do obniżek cen paliw. Oczekuje się, że obniżka cen benzyny bezołowiowej 95. oktanowej i oleju będzie znaczna.

Cena benzyny 95-oktanowej może spaść nawet o 6 centów za litr, natomiast obniżka ceny oleju napędowego może wynieść nawet 2,5 centa za litr .

Trend spadkowy cen ropy naftowej odnotowany na rynkach międzynarodowych na kilka dni przed wojną w Izraelu (po podwyżkach cen we wrześniu) wydaje się mieć pozytywny wpływ również na Cypr, choć przejściowo, gdyż po rozpoczęciu działań wojennych w Izraelu nastąpił niewielki wzrost cen ropy naftowej (obecnie około 87 dolarów za baryłkę).

Obecnie średnia cena sprzedaży benzyny bezołowiowej 95-oktanowej wynosi 1,61 euro za litr (na całym Cyprze), najdroższa cena to 1,67 euro za litr, a najtańsza cena to 1,55 euro. 

Średnia cena sprzedaży benzyny bezołowiowej 98. oktanowej wynosi 1,67 euro za litr, najdroższej – 1,74 euro za litr, a najtańszej – 1,59 euro za litr.

Średnia cena sprzedaży oleju napędowego wynosi 1,72 euro za litr, najdroższego 1,77 euro za litr, a najtańszego 1,63 euro za litr. 


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading