Nadchodzą wakacje

Już niebawem zajrzymy do naszych szaf i stwierdzimy, że nie mamy co na siebie włożyć. Niestety, zimowy brak ruchu i świąteczne smakołyki spowodowały na pewno to, że przybyło nam tu i ówdzie.

Proponujemy zapoznać się z dietami oferowanymi przez DietMap. Jest to plan diety dopasowany specjalnie do twoich potrzeb. Dzięki DietMap otrzymasz nie tylko indywidualną dietę, ale również intuicyjny program do kompleksowego zarządzania swoim planem żywieniowym! Program przewiduje nie tylko wszystkie posiłki w ciągu dnia (łącznie z przekąskami przed telewizorem), ale także dopasuje Twoją dietę to Waszych możliwości finansowych a przede wszystkim tego co lubicie jeść.

DietMap to NIE TYLKO dieta – to stała opieka dietetyka oraz szereg dodatkowych funkcjonalności ułatwiających zarządzanie Twoim planem żywieniowym. W odchudzaniu nie jest ważna przecież jedynie dieta – ważne jest także to co i jak gotujemy. Po zapisaniu się do programu otrzymacie dokładne przepisy na dania, które będą Wam smakować a jednocześnie nie tylko nie spowodują przyrostu kilogramów ale nawet ich ubytek. Przepisy dostaniecie wprost na swój telefon.

Koszt indywidualnego programu dietetycznego to mniej niż 1 zł dziennie w przypadku wykupienia go na miesiąc, a jeśli zdecydujecie się na trzymiesięczny abonament jeden dzień będzie Was kosztował 0,65 zł dziennie!

Spróbujcie! Naszym zdaniem warto! Sprawdźcie sami tutaj.Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading