fbpx

Nadal nie otrzymasz paczki z Polski

Cypryjska poczta, wznowiła usługi pocztowe – możecie już wysłać list czy paczkę do wielu krajów świata w tym do Polski. W specjalnym komunikacie poinformowano, że wysyłka leków jest dozwolona bez pozwolenia Ministerstwa Zdrowia, pod warunkiem, że przesyłka zawiera je w małych ilościach do użytku wyłącznie osobistego.

Cyprus Post w specjalnym komunikacie przypomina, że w związku z licznymi ograniczeniami związanymi z pandemią koronawirusa czas dostarczenia przesyłek może się wydłużyć.

Postanowiliśmy skontaktować się z rzecznikiem prasowym Poczty Polskiej i zapytać o wznowienie usług na Cypr. Odesłano nas na oficjalną stronę internetową poczty, na której znajduje się wykaz krajów do których możliwa jest wysyłka przesyłek z Polski. Na liście znajduje się wiele krajów, brakuje natomiast Cypru (lista znajduje się tutaj).

Jak to jest możliwe, że przesyłki pocztowe dotrą z Cypru do Polski a z Polski na Cypr już nie?

Może ktoś z naszych czytelników potrafi odpowiedzieć na to pytanie? Jak to jest możliwe, że w czasie pandemii tak mały kraj jak Cypr wznawia usługi pocztowe do Polski a Poczta Polska nie może sobie poradzić z przesyłkami na Wyspę Afrodyty?


foto: Poczta Polska SA


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!