My po paliwo – oni po mięso

Rzeźnicy z północy protestują – mieszkańcy jeżdżą po mięso na południe

Rzeźnicy z północy wezwali w piątek „rząd” do podjęcia działań w związku z tym, że konsumenci opuszczają ich, aby kupić tańsze mięso w Republice. Zorganizowali protest w rzeźni na północy, zabijając dwa jagnięta .

Po proteście stowarzyszenie rzeźników z północy stwierdziło, że „rząd” musi podjąć „pilne środki” i „znaleźć rozwiązanie, które umożliwiłoby sprzedaż mięsa po cenie odpowiadającej cenom na Cyprze Południowym”.

Obecnie obserwujemy, jak nasi obywatele podróżują na Cypr Południowy, aby zrobić zakupy . Doprowadziło to dostawców, przygniecionych ciężarem trudności gospodarczych, do punktu bankructwa, co oznacza, że ​​nie są w stanie pokryć podstawowych wydatków, takich jak rachunki za prąd czy czynsz” – stwierdzili.

Powiedzieli, że wzrost cen żywca na północy „poważnie zaszkodził” rzeźnikom, którzy nie mają innego wyjścia, jak tylko przenieść te podwyżki na konsumentów, podczas gdy zapasy mięsa na północy gwałtownie spadły z powodu braku popytu.

 Wyrzucamy mięso, którego nie możemy sprzedać, bo śmierdzi , w wyniku czego ubój zwierząt sięgnął dna” – stwierdzili.

Stwierdzili, że chociaż kryzys się pogłębia, „rząd zachowuje się , jakby wszystko było w różowych barwach ”.

Nie powinni zapominać, że my, którzy mieszkamy w tym kraju i pomimo wielkich trudności staramy się wykonywać swoją pracę, płacić państwu wysokie podatki i stanowić integralne ogniwo w łańcuchach produkcji i turystyki”.

Ciekawe tylko dlaczego nie protestują, że mieszkańcy południa jeżdżą na zakupy na północ…


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading