fbpx

My Notary – notariusz online na Cyprze

My Notary to jedyna usługa online na Cyprze, która umożliwia zamawianie dokumentów z urzędów, poświadczanie dokumentów notarialnie, uzyskiwanie apostille i rejestrację firmy w pełni zdalnie!

Strona www.mynotary.cy oferuje usługi notarialne z wygodą składania zleceń i pełną komunikacją online!

Firma dostarcza oryginalne dokumenty na całym świecie, a koszty usług są znacznie niższe niż oferowałaby jakakolwiek inna firma prawnicza/powiernicza na Cyprze.

My Notary ma przytulne biuro w centrum Limassol, które jest otwierane na spotkania, a klienci mogą rezerwować swoje wizyty o dowolnej porze dnia.

Masz coś pilnego do poświadczenia i potrzebujesz spotkania nie później niż za godzinę? To jest wykonalne!

A może w ciągu 30 minut potrzebujesz elektronicznego wyciągu z rejestru z danymi o swojej cypryjskiej firmie? My też możemy to zrobić!

Po prostu skontaktuj się z nami, a wszystko załatwimy szybko i sprawnie!

Krótko o tym, w czym My Notary może Ci pomóc:

  • Poświadczenia dokumentów przez urzędnika certyfikującego (takie jak POA, umowy najmu, formularze bankowe, formularze imigracyjne, formularze i dokumenty dotyczące kupna / sprzedaży / wynajmu nieruchomości, formularze władz elektrycznych i wodnych, formularze przekazania samochodu itp.)
  • Poświadczenia kopii dokumentów z prawnikiem (takie jak za zgodność z oryginałem paszportu, za zgodność z oryginałem rachunku za media, które są bardzo często wymagane przy otwieraniu konta bankowego lub ubieganiu się o wizę itp.)
  • Uzyskanie apostille na wszelkiego rodzaju oryginalnych dokumentach wydanych na Cyprze (aby dokument był ważny poza Cyprem, co bardzo często jest wymagane przez departamenty migracyjne, banki itp.)
  • Uzyskanie dokumentów firmowych od Rejestru Spółek na Cyprze (takich jak zestaw Certyfikatów Firmowych, o które często prosi wiele banków, jak również MAA lub Certyfikat Dobrej Reputacji itp.)
  • Przeprowadzenie wyszukiwania firmy i otrzymanie elektronicznego wyciągu z Rejestru Spółek na Cyprze ze szczegółowymi informacjami o firmie (co jest bardzo często wymagane przez banki i inne instytucje płatnicze w celu zapewnienia zgodności lub przez prawników/firmy powiernicze, gdy chcesz zmienić dostawca usług zarządzania Twoją firmą itp.)
  • I więcej usług, o których można znaleźć informacje na naszej stronie internetowej: www.mynotary.cy

Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!