MTV Polska kręciło swój program na Cyprze

„Ex na plaży Polska” powraca z nowym sezonem. Już tej jesieni poznamy kolejnych śmiałków, którzy zdecydowali się na konfrontację z upiorami z przeszłości! Zdjęcia do „Ex na plaży Polska 3” realizowane były w sierpniu na Cyprze w okolicach Agia Napy.


Po sukcesie dwóch poprzednich sezonów, stacja MTV Polska zdecydowała się na realizację trzeciej odsłony „Ex na plaży Polska”. W programie pojawi się łamacz niewieścich serc Alan. Jego udział w „Warsaw Shore” obfitował we flirty i romanse, o jego względy zacięcie walczyły Duża i Mała Ania. Podbił także serce Magdy. Która z jego EX wyłoni się z morza? Kolejną niespodzianką dla widzów będzie powrót słynnej „żony Stiflera”. W „Ex na Plaży Polska 3” pojawi się śliczna, blondwłosa Marta, która w pierwszej edycji „Warsaw Shore Summer Camp” rozkochała w sobie niepokornego Damiana. Jak, ta delikatna dziewczyna, poradzi sobie w z demonami przeszłości? Odpowiedź poznamy już wkrótce!

Poprzednie edycje programu kręcone były w Chorwacji – tym razem ekipa pojawiła się w Agia Napie. Spotkaliście któregoś z uczestników? A może macie z nim zdjęcie?

Premierowy odcinek w każdy poniedziałek o północy cypryjskiego czasu (23:00 polskiego) w MTV Polska.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!