fbpx

Możecie poprosić znajomego o podwózkę na lotnisko, albo zamówić transfer on line.

Transfer na lotnisko – to jedna z tych rzeczy nad którymi bardzo często się zastanawiamy. Oczywiście możemy poprosić znajomych aby nas odwieźli lu przywieźli, ale czasem jest to bardzo trudne do wykonania. Samoloty do Polski latają w bardzo różnych godzinach, a narodowy przewoźnik przylatuje i odlatuje z Larnaki w środku nocy – kierowca musi wziąć wolne następnego dnia w pracy bo raczej nie będzie miał czasu się wyspać.

Oczywiście, zarówno z lotnisk jeżdżą autobusy do większości miast (piszemy o tym tutaj), ale trzeba później kombinować jak z przystanku dostać się do domu.

Wydaje nam się, że znaleźliśmy dosyć fajne rozwiązanie – możecie zamówić transfer wprost z domu na lotnisko i z powrotem. Ceny nie są wygórowane. Oto co udało nam się znaleźć:

  • transfer z lotniska w Larnace pod dowolny adres w mieście dla 4. osób za około 24€ (czyli 6€ za osobę)
  • transfer z lotniska w Larnace pod dowolny adres w Limassol dla 4. osób za ok. 50€ (czyli 12,50€ za osobę) – biorąc pod uwagę fakt, że bilet z lotniska do Limassol kosztuje 9€ to naszym zdaniem się opłaca.

Oczywiście transfery realizowane są pomiędzy wszystkimi miastami i lotniskami na Cyprze. Wejdźcie na stronę (tutaj) i sprawdźcie sami. Strona jest oczywiście po polsku.

A dla przyjezdnych na Cypr mamy lepsze rozwiązanie – wypożyczcie samochód. Odbierzecie go tuż po wyjściu z lotniska. Nie martwcie się tym, że nie znacie języka – w wypożyczalni dogadacie się po polsku. A ceny mogą Was zadziwić, bo u naszego partnera ciągle są jakieś promocje. Zresztą – sprawdźcie sami (wystarczy kliknąć w baner).


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!