fbpx

Może to jest dobry pomysł na all inclusive na Cyprze?

Wiele cypryjskich hoteli proponuje “all inclusive” czyli wszystko w cenie. Oczywiście w niektórych “wszystko” wcale nie oznacza wszystkiego tylko część, ale to już inna sprawa.

Turcy wpadli na, naszym zdaniem, genialny pomysł ożywienia tamtejszej turystyki. Jak podaje “Rzeczpospolita”, tureckie stowarzyszenie przedsiębiorców turystycznych TURSAB zaproponowało hotelom, aby w tym roku spróbowały zachęcić swoich klientów do odwiedzania lokalnych restauracji w ramach all inclusive. Pomysł jest bardzo prosty: bransoletka potwierdzająca, że gość wykupił wyżywienie w formie all inclusive, ma też obowiązywać w wybranych lokalach w pobliżu sklepów czy dyskotek. W efekcie klient hotelu nie musiałby płacić za posiłek, a wówczas istnieje szansa, że po obiedzie uda się na zakupy lub wieczorem pójdzie do któregoś z klubów.

Turcy wpadli na ten pomysł, bo zauważyli, że z roku na rok turyści wydają coraz mniej. Głównym powodem jest fakt, że większość podróżnych wykupuje formułę all inclusive, przez co ogranicza swój pobyt do hotelu i nie wydaje dodatkowych pieniędzy. 

Pomysł naszym zdaniem świetny i z pewnością warto, chociażby testowo, wprowadzić go na Cyprze. Ożywiłoby to większość barów i restauracji.

[bar group=”817″]


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!