Mostek miłości do remontu

Zaledwie po 8. latach od zbudowania mostek w Agia Napie musi zostać wyremontowany

Most Zakochanych w rejonie Cape Greco to obowiązkowy punkt wizyty dla setek par, które wieszają kłódki lub zawiązują wstążkę, jako symbol odwiecznej obietnicy miłości. Miejsce, które co roku odwiedza tysiące osób – należy do znanej listy „Punktów Referencyjnych”, która w ciągu ostatniej dekady była stopniowo tworzona przez gminę Agia Napa.

Niestety morska bryza i deszcze spowodowały, że już kilka miesięcy temu władzom gminy została przekazana informacja o poważnych uszkodzeniach mostu. Zdaniem specjalistów most, w skrajnym wypadku, grozi zawaleniem.

Według burmistrza Christosa Zannetou, bezzwłocznie i jednogłośnie przygotowano studium i kilka dni temu rozpoczął się pierwszy etap remontu mostu, który obejmuje ukierunkowane wzmocnienie fundamentów projektu betonem, w aby zatrzymać jego szkielet. Pan Zannetou że remont skupi się na poprawie i wzmocnieniu drewnianych balustrad mostu, zostaną zainstalowane nowe ławki, most zostanie odmalowany i przygotowany do nowego sezonu.

Trochę ciężko zrozumieć dlaczego gmina dopiero teraz zaczyna remontować ten znany na mapie punkt, ale jak widać na naszych zdjęciach ktoś bardzo kocha maseczki albo nawet koronawirusa skoro postanowił taką pamiątkę przyczepić…


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!