Mordercy w areszcie

Dwóch podejrzanych o strzelaninę i morderstwo w ubiegłym tygodniu w Limassol zostało aresztowanych

Dwóch mężczyzn aresztowanych w związku z morderstwem Thanasisa Kalogeropoulosa w zeszłym tygodniu zostało w niedzielę tymczasowo aresztowanych przez sąd rejonowy w Limassol na osiem dni.

Obaj mężczyźni w wieku 41 i 44 lat zostali postawieni przed sądem, po tym jak zostali zatrzymani dzień wcześniej po zeznaniach złożonych policji, że byli zamieszani w śmierć Kalogeropoulosa, który został zastrzelony w biały dzień w ubiegły poniedziałek.

Dokładnie tydzień temu, w poniedziałek 55. letni Kalogeropoulos został postrzelony 10 razy podczas strzelaniny w Agios Tychonas a dzień później zamordowano Alexisa Mavromichalisa , znanego również jako Alexoui.

Jak informuje Cypryjska Agencja Informacyjna jeden z podejrzanych (41 l.) został zatrzymany w Pafos i miał już wydany wcześniej nakaz aresztowania za podpalenie w Larnace.

Jak wynika z opublikowanego przez policję zdjęcia zarejestrowanego przez kamery telewizji przemysłowej, wyglądał jak kierowca motocykla – funkcjonariusze twierdzą, że osoba zatrzymana i ta z filmu ma identyczne tatuaże.


Właśnie to zdjęcie opublikowała policja po morderstwie w Limassol.


Jak wynika z zeznań zatrzymanych drugi podejrzany, lat 44, spotkał się z Kalogeropoulosem dziesięć dni przed morderstwem. Policja dodała, że ​​podejrzany spotkał się z Kalogeropoulosem, aby omówić nielegalną działalność hazardową.

Zgodnie z ustaleniami sądu podczas przeszukania domu mężczyzny policja znalazła dowody, które mogą mieć związek z morderstwem Kalogeropoulosa, w tym nagrania z kamer bezpieczeństwa, telefony komórkowe i ubrania w koszu, które nie należą do podejrzanego. .

Sąd usłyszał, że drugi podejrzany nie brał udziału w strzelaninie i ucieczce, ale udzielał schronienia 41-latkowi, który z nim mieszkał.

Policja aresztowała 44-latka pod zarzutem pomocnictwa i spiskowania w celu morderstwa. Jak usłyszał sąd, obaj podejrzani byli w przeszłości poszukiwani za inne przestępstwa.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading