fbpx

Moje polskie święta na Cyprze – konkurs trwa

W ramach Akcji „Polonia4Neighbours” Ambasada RP na Cyprze ogłasza Konkurs dla dzieci i młodzieży polonijnej na najlepszą pracę na temat „Moje polskie święta na Cyprze”.

Uczestnicy konkursu mają  do wykonania pracę w formie pisemnej, rysunkowej lub filmowej (dla pracy pisemnej i filmowej obowiązuje język polski).  Prace powinny nawiązywać do polskich tradycji bożonarodzeniowych. Do udziału w konkursie zaproszone są dzieci oraz młodzież polonijna z Cypru. W momencie wysłania zgłoszenia uczestnik nie może mieć skończone 18 lat. Rywalizacja odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych: 7-13 lat oraz 14-18 lat.

Celem konkursu jest promowanie wśród dzieci polskich tradycji świątecznych na Cyprze, umacnianie więzi z Polską,  a także zachęcanie do działań solidarnościowych wśród Cypryjskiej Polonii w tym szczególnym okresie.


Warunkiem przystąpienia do konkursu jest nadesłanie na adres Ambasady RP w Nikozji ([email protected]) pracy konkursowej oraz skanu wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego -zał. 1 (w przypadku uczestników, którzy nie ukończyli 13 lat formularze zgłoszeniowe muszą być podpisane przez opiekuna prawnego).

Szczegóły konkursu zawarte są w załączonym regulaminie, z którym prosimy się zapoznać.

Czekamy na Wasze prace do 30.11.2020 r.

Dla laureatów i osób wyróżnionych przewidziane są atrakcyjne nagrody!


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!