Mieszkanie za 100€ miesięcznie, ale…

W mieszkanie ulokowali w sumie 26 osób!

Skoordynowana operacja władz trwała cztery godziny w rezydencji w Limassol, gdzie znaleziono 28 cudzoziemców z Indii i Pakistanu. Informacje, które dotarły do ​​władz, że cudzoziemcy udzielają azylu i biorą udział w handlu obywatelami państw trzecich, którzy przebywają nielegalnie w Republice, były prawdziwe.

Akcja policyjna w domu na Polemidii została przeprowadzona w czwartek (13.10.) o godz. 18:00 przez członków Centralnej Służby ds. Cudzoziemców i Imigracji, Komendy Policji w Limassol i Komendy Policji w Larnace i trwała do godziny 9:00 wieczorem.

W pokojach w budynku znaleziono łącznie 28 cudzoziemców z Indii i Pakistanu, z czego 5 aresztowano za nielegalny pobyt na terytorium Republiki. Pięciu aresztowanych cudzoziemców zostało zatrzymanych w celu przeprowadzenia dalszego śledztwa. 

Podczas ustnego przesłuchania 26 osób wspomniało, że wynajmują mieszkanie, który należy do 35. latka i 28. latka, i płacą po 100 euro miesięcznie za każdego. Dwóch podejrzanych lokatorów, w wieku 35 i 28 lat, zostało zatrzymanych. 

W swoim zeznaniu cudzoziemiec z Indii stwierdził, że jego przyjazd na Cypr został zorganizowany z jego kraju, przez Cypr Północny. Powiedział, że 6 lipca przybył na terytoria okupowane i wszedł na wolne tereny razem z innymi cudzoziemcami, za co zapłacił 22 000 euro. Następnie przybył do Limassol, gdzie mieszkał od końca sierpnia.   

Śledztwo policyjne trwa.

SeoHost.pl

Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!