Mielony czy schabowy? Którego zamówicie?

Codziennie coś innego na obiad? Dla jednej osoby nie opłaca się gotować – a tu za 8€ świeży polski posiłek prosto pod drzwi.

Jak często zamawiacie do domu (biura) posiłek? Kilka razy w miesiącu z całą pewnością. A jak często zamawiacie polski obiad składający się z zupy oraz drugiego dania? Z całą pewnością rzadko – na Cyprze nie jest to praktycznie możliwe.

Polskie, domowe obiady możecie zamówić wprost do domu lub miejsca pracy. Jest to pełnowartościowy, dwudaniowy obiad, spakowany w wygodne pudełka, które można włożyć do mikrofalówki.

Co ważne nie trzeba zamawiać posiłków na cały tydzień – można wybrać jeden, konkretny i zażyczyć go sobie w dostawie prosto pod adres.


Każdy zestaw składa się z zupy dnia (codziennie innej) oraz drugiego dania. W menu królują polskie dania – zwykłą pizzę czy souvlaki można zamówić praktycznie wszędzie.


Zestaw obiadowy kosztuje 8€ wraz z dostawą pod drzwi. Istnieje możliwość zamówienia oczywiście wersji wegańskiej posiłku. Zamówienia przyjmowane są zarówno na cały tydzień jak i na konkretne dni tygodnia.

Zamówienia na posiłki przyjmowane są telefonicznie (także WhatsApp) pod numerem (+357) 99 48 64 08 a także mailowo: info@fitboxdiet.com.

Oto menu na najbliższy tydzień (na kolejne tygodnie będziemy publikować w każdy czwartek):

  • poniedziałek (11.04.2022): barszcz ukraiński, krokiety z mięsem podane z sosem chrzanowym oraz surówka
  • wtorek (12.04.2022): zupa pomidorowa z ryżem, kotlet mielony z kaszą gryczaną oraz zasmażane buraczki
  • środa (13.04.2022): zabielana zupa jarzynowa, fasolka po bretońsku z kiełbasą oraz chleb pełnoziarnisty
  • czwartek (14.04.2022): zupa ogórkowa z koperkiem, kąski drobiowe z ziemniakami i sosem jogurtowym oraz surówki
  • piątek (15.04.2022): zupa krem z marchwi, kotlet schabowy z ziemniakami i kapusta zasmażana

W przypadku wykupienia abonamentu miesięcznego (gwarantujemy, że zestawy posiłków się nie powtórzą) zastosowany zostanie rabat.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading