Michał Pałubski wystąpi na Cyprze

Na Cypr przyjedzie po raz drugi – tym razem wystąpi w Pafos oraz w Nikozji

Michał Pałubski – polski aktor kabaretowy i stand up’er, były członek krakowskiej Formacji Chatelet. Współtwórca nieistniejącego już kabaretu Nie My.

Szlify aktorskie zdobywał na scenie teatru w Częstochowie, którego dyrektorem był wówczas Marek Perepeczko, wcielając się w tytułową rolę Pana Tadeusza, w reżyserii Adama Hanuszkiewicza.

Jest również jednym z pomysłodawców przeglądu kabaretowego Trybunały Kabaretowe, organizowanego w Piotrkowie Trybunalskim.

W latach 1996–2019 był członkiem Formacji Chatelet, skąd przede wszystkim znali go widzowie (w tym telewizyjni), gdyż grał tam wiele kultowych postaci, najbardziej znana to “Buba”. W roku 2017 wraz z pisarzem Jakubem Ćwiekiem i mistrzem BJJ Maciejem Linke zaczął występować na scenie stand-up w projekcie „Michał Pałubski i Brothells”.

Ostatnio na Cyprze był w 2020 roku – jego występ w Pafos okazał się nie lada sukcesem, wielu Polaków wybawiło się za wszystkie czasy.

Tym razem, Michał, przyleci na zaproszenie Polskiej Wspólnoty na Cyprze i wystąpi dwukrotnie: w Pafos oraz w Nikozji.

W Nikozji, występ odbędzie się w Μουσική Σκηνή RED, 28th October 4, Egkomi, 25.11.2022 (piątek) o godzinie 20:00, natomiast w Pafos we Flying Pig Sports Bar (Mayfair Hotel & Gardens), Paris Street, 26.11.2022 (sobota) o godzinie 18:30.

Bilety w przedsprzedaży na stronie internetowej kosztują 8€, natomiast tuż przed występem ich koszt to 10€.

Z uwagi na charakter, impreza przeznaczona jedynie dla osób pełnoletnich. Ilość dostępnych miejsc jest ograniczona.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading