Miała w torebce pół miliona euro

Przyleciała na Cypr i niosła w torebce prawie pół miliona euro – została okradziona

Jak informuje polcja, ​​w piątek w Limassol, zaledwie dwie godziny po przybyciu na Cypr, 31. letnia Ukrainka została okradziona – miała w torebce naprawdę sporą ilość gotówki.

Kobieta, według niektórych mediów pochodząca z Ukrainy, przybyła do Limassol taksówką z lotniska, mając w torebce 420 000 euro w gotówce. Powiedziała funkcjonariuszom policji, że zgłosiła pieniądze organom celnym.

Po wyjściu z taksówki została okradziona przez grupę osób, które ukradły jej torbę i pieszo uciekły z miejsca zdarzenia.

Policja poinformowała, że ​​poszukuje sprawców. Kobieta twierdziła, że ​​ma przy sobie tak dużą sumę na zakup mieszkania.

Dziś policja aresztowała kobietę zgłaszającą kradzież – obywatelka Ukrainy, stanęła w sobotę przed sądem rejonowym w Nikozji oskarżona o nielegalne przywiezienie na Cypr ponad 6 milionów euro w gotówce w okresie od sierpnia ubiegłego roku. Policja uważa, że ​​jej wyjaśnienia dotyczące pieniędzy są „niewystarczające” .

Postawiono jej zarzuty o udział w organizacji przestępczej, udział w popełnieniu przestępstwa, pranie brudnych pieniędzy oraz spisek w celu popełnienia przestępstwa i osadzono w areszcie na pięć dni .


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading