Tutaj 1€ to 4,50zł! Idealne miejsce na wypoczynek!

W Mayfair pogoda i kurs gwarantowane – ryzyko kursu walutowego bierzemy na siebie, śmiało rezerwuj wakacje po kursie 4.50 za 1€. 

Słoneczna pogoda i ciepłe morze, cena, jakość pokoi, lokalizacja, atrakcje dla dzieci i możliwość dogadania się w hotelu po polsku. Gdy dołozymy do tego stały kurs walutowy na rezerwacje oraz 10% zniżki z kodem rabatowym LATO2022 otrzymamy idealną wakacyjną ofertę.

Ze specjalnym kuponem LATO2022 polscy turyści mogą zarezerwować swoje wakacje na stronie hotelu z 10% zniżką! Podczas dokonywania rezerwacji na stronie https://mayfairhotelgardens.com/ w okienku Booking Code należy wpisać nazwę kuponu a zniżka zostanie automatycznie naliczona.
Stały kurs 1€=4,50 zł obowiązuje także jedynie podczas rezerwacji na stronie https://mayfairhotelgardens.com/

Dla tych którzy wybierają się do Paphos jest to idealna propozycja: 4 gwiazdkowy Mayfair Hotel Garden, który oferuje dwa duże baseny zewnętrzne, mini aquapark dla dzieci, restauracje, bary przekąskowe, a także sport bar w którym można zrelaksować się przy zimnym drinku, oglądając wydarzenia sportowe na dużych ekranach.

W sezonie zimowym 2021/2022 hotel Mayfair przeszedł gruntowny remont, dzięki czemu może zaoferować turystom nowoczesne, świeżo wyremontowane pokoje, wyposażone w nowoczesny system klimatyzacji.

Hotel proponuje swoim gościom masę atrakcji w ciągu dnia i wieczorem – koncerty, konkursy, różnego typu aktywności dla dzieci I dla dorosłych. Dzięki bogatej ofercie skierowanej do najmłodszych gości, rodzice mogą spokojnie wypocząć i nacieszyć się swoim wolnym czasem. Na terenie hotelu znajduje się salon gier dla dzieci, pokój zabaw , a także za dodatkową opłatą można wynająć prywatną opiekę dla maluchów.

W przypadku dodatkowych pytań na temat pobytu, rezerwacji, cen można wysłać PO POLSKU na adres email sales@mayfairhotel.com.cy.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading