Marek Kaliszuk na Cyprze!

Marka nikomu nie trzeba przedstawiać – będzie gościem WOŚP na Cyprze

Bardzo trudno w kilku zdaniach opisać dotychczasową twórczość Marka Kaliszuka. Jest świetnym aktorem, wspaniałym wokalistą jednym słowem osobowością.

W listopadzie 2014 roku podbił serca widzów oraz jurorów wygrywając II edycję programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Udowodnił, że niekończąca się wręcz skala głosu, świetna technika, ogromna wrażliwość i aktorska kreacja pozwalają mu stworzyć niemal każdą postać.

Jest wokalistą oraz aktorem, który od lat odnosi sukcesy w teatrze, na scenie musicalowej i przed kamerą. To właśnie role serialowe już wcześniej przyniosły mu wielką popularność i sympatię.

Polacy znają Marka dzięki rolom w M jak Miłość, Pierwszej Miłości, 2XL, To nie koniec świata, Bodo, Dwoje we Troje. Pamiętają go również z 7 edycji show Taniec z Gwiazdami w 2008 roku.

Jako gość programu Jaka to melodia? regularnie zaskakuje widzów niezwykłymi wykonaniami znanych przebojów!


Do 2015 roku był solistą Teatru Muzycznego w Gdyni, gdzie przez ponad dwanaście lat zdobywał ogromne doświadczenie sceniczne grając szereg głównych ról musicalowych m.in. w Skrzypku na dachu, Pięknej i Bestii, Footloose, Fame, Jesus Christ Superstar, Grease.

Dwukrotnie wystąpił podczas Festiwalu w Opolu w koncercie piosenki literackiej i kabaretowej. Współpracował m.in. z Robertem Jansonem i Leszkiem Możdżerem.

Dziś widzowie teatralni w całej Polsce mogą oglądać go w komediach Dajcie mi Tenora oraz Klatka dla Ptaków warszawskiego Teatru Capitol a także w filmie fabularnym NETFLIX’a Bartkowiak.

Marek przyjął zaproszenie Sztabu WOŚP na Cyprze i podczas finału w Pafos zaśpiewa największe polskie i światowe przeboje.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading