SeoHost.pl

Mała stłuczka – wielka afera (film)

Niedzielny poranek zagrzmiał w sieci komentarzami opublikowanego wideo, którego akcja ma miejsce w Larnace na jednym ze strzeżonych parkingów. 

Widzimy tam trzy kobiety w towarzystwie dzieci, bardzo zdenerwowane ponieważ zostały zatrzymane na próbie ucieczki z miejsca niewielkiej stłuczki. 

https://youtu.be/fl7jx8CAhk0

Czy autorka filmu jest zatrudniona na tym parkingu, czy tylko przypadkowym świadkiem? Nie wiemy.

Trzy panie zaskoczone całą sytuacją pytają kobietę o jej narodowość. Następnie rzucają w nią serię obraźliwych komentarzy, ubliżają, dyskryminują, chcą nawet upewnić się czy nie ma na parkingu kamer, pobić kobietę i najzwyczajniej odjechać.

Jedna z pań chwali się przed kamerą że jej ojciec jest adwokatem i pozwie w jej imieniu „tę brudaskę” i odeśle ją do jej kraju.

Komentarze pod wideo są równie szokujące.

Jedna z pań została rozpoznana jako dziecięcy psycholog. Na filmie widać jak rzuca się do rozmówcy za kamerą. Druga pani ma ojca adwokata. Co czytamy w komentarzach? To się ojciec ze wstydu spali. 

Panie bez kultury, agresywne, uważające się za damy, ubliżające obcym w obecności dziecka.  Ktoś zaproponował nawet podesłanie filmu Ministerstwu Edukacji.

AKTUALIZACJA:
Policja wydała komunikat, że pomimo faktu iż nie została zgłoszona żadna skarga, doprowadzi do zidentyfikowania uczestniczek zajścia.
Prawdopodobnie sprawa jeszcze „pogrzmi” jakąś chwilę. Postaramy się śledzić wydarzenia.
A co o całym zdarzeniu mówi psycholog, youtuber, pani Thekla Petridou? Cypryjka. 
Do niej też trafiło to wideo. W imieniu Cypryjczyków przeprasza za to zachowanie.  Zadbane, bogate, „wyedukowane”. Nie szata zdobi człowieka. 
Drogi makijaż czy torebka nie zostaną tak dobrze zapamiętane, jak słowa płynące z cudzych ust. 
Piękno jest w środku i nie można go kupić za żadne pieniądze. 

[bar id=”29364″]


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!