Loty krajowe od 4€

Jeżeli mieszkacie w okolicach Wrocławia, Gdańska, Krakowa, Katowic lub Szczecina a Wasz kolejny samolot startuje lub ląduje w Warszawie mamy dla Was świetną wiadomość.

Właśnie przed chwilą w systemie rezerwacyjnym Ryanair’a pojawiły się bilety za 4, 5 i 6€ w jedną stronę pomiędzy warszawskim lotniskiem Okęcie a Wrocławiem, Szczecinem i Gdańskiem. Dostępnych jest bardzo wiele terminów w czerwcu a także w lipcu i sierpniu! Zresztą zobaczcie sami:

Pamiętajcie, że po kliknięciu w okienko otworzy Wam się nowa strona. Wyszukiwanie możecie dowolnie modyfikować zmieniając w kalendarzu miesiąc wyszukiwania. Możecie także zaznaczyć opcję wyszukiwania biletu tylko w jedną stronę. Przypominamy także, że bezpłatnie do samolotu zabierzecie ze sobą dwa bagaże podręczne o wymiarach 55 x 40 x 20 cm o wadze do 10 kg oraz 35 x 20 x 20 cm bez limitu wagowego.

Od dzisiaj do piątku trwa także Szalona Środa PLL LOT. Dzięki niej właśnie możecie kupić bilety narodowego przewoźnika na trasie Warszawa ↔ Katowice i Warszawa ↔ Kraków za 119 zł na terminy w lipcu i sierpniu. Zobaczcie sami: 

Dzięki tego typu połączeniom możecie skorzystać z naszej oferty lotów czarterowych na Cypr. Sprawdźcie aktualne ceny klikając tutaj.

Teraz wystarczy spakować walizki i przylecieć na Cypr…


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading