Loty na Cypr z Berlina

Większość z nas musi dojechać do innych miast aby wsiąść do samolotu. Bezpośrednie loty na Cypr z Polski są wykonywane z Katowic i Warszawy, a tylko czasami z Poznania – nie ma po prostu wystarczającego zainteresowania takimi połączeniami i dla linii lotniczych są nieopłacalne. Skoro i tak musimy dojeżdżać, to czemu nie lecieć na Cypr z Berlina.

Lotnisko w Berlinie jest świetnie skomunikowane z Polską. Latają tam zarówno samoloty z wielu polskich miast jak i jeżdżą bezpośrednie autobusy. Ceny lotów z Berlina są często dużo atrakcyjniejsze niż te wykonywane z polskich lotnisk. Być może jest to spowodowane tym, że lata więcej linii lotniczych i w niektóre dni loty są wykonywane kilka razy dziennie. Konkurencja jednak jest potrzebna.

Zobaczcie połączenia lotnicze z Polski do Berlina tutaj >>>

Co ciekawe z wielu polskich miast (m.in. Szczecin, Łódź, Poznań czy Wrocław) dostaniecie się bezpośredni na lotnisko w Berlinie autobusem za który zapłacicie jedynie 1€! Taką ofertę ma aktualnie Flixbus, który dzięki podpisanym porozumieniom z wieloma przewoźnikami (m.in. PolskimBusem i PKS Szczecin) oferuje wszystkie połączenia na swojej stronie internetowej. Nie musicie więc szukać połączenia autobusowego u wielu przewoźników – wystarczy zajrzeć w jedno miejsce.

Zobaczcie połączenia autobusowe z Polski do Berlina tutaj >>>

Przystanek autobusowy znajduje się tuż przy wejściu do terminala lotniska. Nie ma więc obawy, że zabłądzicie i nie zdążycie na swój samolot.

Zobaczcie nasze kalendarze lotów z Berlina do Larnaki i w drugą stronę:

Oczywiście nasze kalendarze ustawione są na najtańsze możliwe połączenia. Jeśli chcecie wyszukać loty w innym miesiącu należy po prostu zmienić miesiąc wylotu i powrotu. Przypominamy także, że cena biletu powrotnego wyświetli Wam się po ustawieniu daty wylotu.

Zarówno z Berlina jak i z wielu innych niemieckich miast istnieje możliwość przylotu na Cypr także czarterem. Co ciekawe niemiecka  firma sprzedaje takie bilety także z Cypru do Niemiec.

Zobacz bilety czarterowe z Niemiec na Cypr tutaj >>>

Jeżeli więc będzie Wam łatwiej i taniej przylecieć z Berlina na Cypr korzystajcie z naszych podpowiedzi. I zapraszamy na Cypr!


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading