Lotniskowa prywatna kawiarnia

Taksówkarze zamienili teren lotniska w Larnace w „kawiarnię”, a władze szukają odpowiednich środków, aby położyć kres ich niewłaściwemu zachowaniu

Minister skomentował zdjęcia, które krążyły w Internecie, pokazujące, że kilku taksówkarzy ustawiło drewniane krzesła i stół na chodniku i parkingu przy ulicy tuż przed wyjściem z lotniska.

Zdjęcia przedstawiają relaksujących się zawodowych kierowców siedzących na krzesłach w półkolu, niektórzy ze skrzyżowanymi nogami. W mediach społecznościowych pojawiły się także filmy:


Ta sytuacja nie może trwać” – powiedział Vafiades dziennikarzom w Pafos, zauważając, że szukają sposobu na rozwiązanie tej kwestii.

Podobne incydenty miały miejsce na lotnisku w Pafos.

Jesteśmy bardzo zaniepokojeni i odbyliśmy spotkania z odpowiednimi osobami, zarówno z Prezesem Urzędu Koncesyjnego, jak i firmą wykonawczą, aby zobaczyć, jak można rozwiązać ten problem, ponieważ taka sytuacja nie może trwać.

Vafiades zauważył, że są pewne pomysły, ale muszą one zostać wdrożone w sposób odpowiadający potrzebom lotnisk i taksówkarzy. Wyjaśnił, że nie jest to kwestia „egzekwowania”, ale należy znaleźć właściwe rozwiązanie.

Musimy „wysłuchać, co mają do powiedzenia sami taksówkarze, podjąć odpowiednie środki” – dodał.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!