fbpx

Lotniska gotowe na turystów, lot do Polski już w niedziele

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Minister Transportu twierdzi, że lotniska są gotowe na przyjęcie turystów, najbliższy, bezpośredni lot do Krakowa odbędzie się w najbliższą niedziele.

Od dawna, większość z naszych czytelników czekała na tę informację, że zostaną uruchomione bezpośrednie loty do Polski. Potwierdzamy, z opublikowanego przed chwilą rozkładu lotu wynika, że najbliższy, niedzielny lot na trasie Kraków – Pafos – Kraków zostanie wykonany zgodnie z planem (takie informacje pochodzą zarówno z Ryanair jak i z lotniska w Pafos). Bilety nadal są dostępne w sprzedaży.


Jak zapewne wiecie – loty na trasie Kraków – Pafos – Kraków będą wykonywane dwa razy w tygodniu (rozkładowo w środy i w niedziele) – tak wynika z harmonogramu lotów. Czy niektóre rotacje nie zostaną odwołane? Na to pytanie nie potrafimy odpowiedzieć – może powtórzyć się sytuacja z lata ubiegłego roku, kiedy to część lotów była zawieszona a klientom zmieniono daty lotów.

Minister Transportu powiedział, że lotniska na Cyprze są już gotowe na przyjęcie tysięcy pasażerów i zwiększonej liczby lotów. Jego zdaniem znacznie przyspieszono procedury kontrolne (ostatniej niedzieli pobieranie wymazów do testów jednego pasażera zajmowało średnio 11 sekund). Do końca marca liczba przylotów wzrośnie do 160 tygodniowo w porównaniu z 50-60 lotami obecnie, a w kwietniu liczba ta wzrośnie do 240 tygodniowo.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!