Przesiadka w Warszawie?

Pomimo setek odwołanych lotów (szczegółowy wykaz opublikowaliśmy tutaj) irlandzki przewoźnik nadal wrzuca do systemu rezerwacyjnego bilety lotnicze po 5€ w jedną stronę. Jest to idealne wyjście dla osób, których czeka przesiadka w Warszawie na stołecznym lotnisku Okęcie.

W systemie rezerwacyjnym Ryanair’a dostępne są bilety po 5, 6 i 7€ w jedną stronę pomiędzy warszawskim lotniskiem Okęcie a Wrocławiem, Szczecinem i Gdańskiem. Dostępnych jest bardzo wiele terminów w październiku, listopadzie i grudniu! Zresztą zobaczcie sami:

Jak już pisaliśmy tego tutaj Ryanair będzie wykonywał loty krajowe z Okęcia tylko do końca rozkładu zimowego czyli do 25 marca 2018 roku. Nie ma jeszcze decyzji, w każdym bądź razie nie została ogłoszona, czy te loty będą kontynuowane z pobliskiego Modlina czy zostaną zlikwidowane całkowicie. Wiele jednak wskazuje na to, że jest to po prostu zagrywka skierowana w lotnisko Okęcie aby to obniżyło koszty związane z obsługą samolotów.

Dzięki tego typu połączeniom możecie skorzystać z naszej oferty lotów czarterowych na Cypr. Sprawdźcie aktualne ceny klikając tutaj. A możliwości jest wiele – najtańsze na Cypr w dwie strony z bagażem podręcznym dostępne są już w cenie 499 zł!


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading