fbpx

LOT wstawi dodatkowe fotele w samolotach do Larnaki

[dropcap]Z[/dropcap]arząd PLL LOT podjął decyzję o zwiększeniu liczby foteli na pokładach użytkowanych przez LOT embraerów E170 z 70 do 76, wynika z informacji, do których dotarł Pasazer.com. Samoloty te pojawiają się na trasie Warszawa – Larnaka.

Zwiększenie oferowania na pokładach najmniejszych samolotów odrzutowych w barwach PLL LOT jest możliwe dzięki zmianie konfiguracji kabin maszyn. Z pokładów Embraerów E170 zniknęła część przedniego bufetu a w jego miejsce dostawione zostały dodatkowe fotele, które w rzędach po prawej strony dochodzą bezpośrednio do przednich drzwi maszyny. Tym samym w pierwszych dwóch rzędach dostępne będą miejsca jedynie po prawej stronie samolotu, naprzeciw znajdującej się po lewej stronie toalety. Pojawił się także dodatkowy rząd foteli – ogółem, po zmianie na pokładzie Embraerów E170 jest 20 rzędów foteli, zamiast jak do tej pory 18 rzędów.

Ciekawe kiedy samoloty LOT-u będą miały jeszcze więcej miejsc. Do tej pory w tych samolotach było w miarę wygodnie, mamy nadzieję, że tak pozostanie.
Tekst napisany na podstawie informacji portalu pasazer.com, zdjęcia pochodzą z oficjalnej strony PLL LOT.

Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:

Jednak maski zostają…

Mieliśmy już nadzieję, że Cypr podąży śladem innych krajów – niestety tak się nie stało… Od 15 maja SafePass nie będzie już wymagany w centrach