fbpx

LOT ponownie odwołuje loty na Cypr

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Jak poinformował nas stały czytelnik Marcin, polski przewoźnik ponownie zmienił siatkę połączeń na Cypr

Polski przewoźnik, naprawdę “po macoszemu” traktuje Cypr – najpierw wieloletnie, stałe bezpośrednie połączenie z Polską zmienił w “wakacyjne” a teraz ponownie przekłada jego start…


Jak już wcześniej pisaliśmy, LOT zmienił połączenie na “wakacyjne” i miał je wystartować 28 maja jak “doniósł” nam jednak Marcin lot został odwołany – teraz pierwszy lot na trasie Warszawa – Larnaka ma odbyć się 30.05.2021 roku.


Co ciekawe, pomimo wcześniejszych zapowiedzi, samoloty nie będą latały trzy razy w tygodniu a jedynie w niedziele i środy, dodatkowa trzecia, czwartkowa rotacja, zostanie uruchomiona dopiero 24.06.2021 roku. Mowa oczywiście o wylotach z Warszawy – wyloty z Cypru realizowane są dzień później (wylot z Warszawy 22:30, natomiast z Larnaki o 3:55).

Polskie Linie Lotnicze LOT uznały także, że sezon wakacyjny kończy się na Cyprze na początku października – ostatni lot na Cypr zaplanowano 3 października 2021 roku.

No cóż, zobaczymy jak w rzeczywistości będą te połączenia wyglądały – do ich startu pozostał jeszcze prawie miesiąc i zawsze można jeszcze coś “zamieszać”.


foto: LOT


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!