Prawdziwe last minute – jutro wylot!

Nie macie planów na najbliższy tydzień a pakowanie walizek zajmuje Wam nie więcej niż kilkadziesiąt minut? Oto idealna propozycja lotu na Cypr. Wylot już jutro!

Tutaj kupicie bilet na 7. dniowy pobyt na Cyprze >>>

Tutaj kupicie bilet na 14. dniowy pobyt na Cyprze >>>

Są to bilety na loty czarterowe. Zarówno z Warszawy jak i z Katowic samoloty startują w ciągu dnia, podobnie jest z przylotem do Polski. Godziny przylotów i odlotów są świetne – nie musicie nocować w jakimś hotelu przy lotnisku bo transport do Waszego miasta znajdziecie bez problemu. Bilety te możecie kupić tylko klikając w nasze linki, nie znajdziecie ich przez żadną wyszukiwarkę połączeń!

Jeżeli nie odpowiadają Wam podane przez nas terminy zobaczcie jakie inne loty czarterowe są dostępne tutaj >>>. Uważajcie jednak, tabela jest ustawiona zgodnie z cenami za przeloty a nie zgodnie z terminami lotów!

Zobacz loty w innych terminach tutaj  >>>

Jeżeli zastanawiacie się w jaki sposób dostaniecie się na lot do Warszawy proponujemy Wam zakup biletu lotniczego Ryanair z Wrocławia, Gdańska lub Szczecina. Dostępne są bilety po 4€ w jedną stronę. Oczywiście w Ryanairze w tej cenie przewieźć możecie jedynie bagaż podręczny (dwie sztuki). Zobaczcie sami na kalendarze:

Jeżeli nie macie się gdzie ca Cyprze zatrzymać skorzystajcie z wyszukiwarki TripAdvisor (po kliknięciu tutaj w nowym oknie otworzą Wam się najtańsze noclegi na Cyprze), natomiast jeśli chcecie tanio i bez kaucji wypożyczyć samochód skontaktujcie się z General Car Hire (tutaj) a samochód odbierzecie wprost z lotniska – więcej na temat tej wypożyczalni napisaliśmy tutaj.

Tripadvisor PL 600x300


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading