fbpx

Linie lotnicze uruchomiły specjalne taryfy dla pasażerów COBALT

[dropcap]I[/dropcap]nformacja o bankructwie COBALT na pewno nie ucieszyła nikogo – wiele osób zostało z dnia na dzień zwolnionych z pracy (w tym pracę stracili Polacy zatrudnieni w firmie), kilkaset osób pozostało na obcych lotniskach bez możliwości powrotu oraz, co chyba równie istotne, 180000 biletów nie zostanie już wykorzystanych – tyle szacunkowo biletów zostało już kupionych.

Linie lotnicze postanowiły “pomóc” pasażerom, którzy muszą lecieć i mają bilety wykupione u bankruta, zrobiły to praktycznie wszystkie linie lotnicze dostępne na cypryjskim niebie. Warunkiem skorzystania z oferty jest przedstawienie kopii biletów na połączenia COBALT.

Cyprus Airways – rozdaje 20. bezpłatnych biletów na każdy lot z/do Larnaki, Aten, Bejrutu i Tel Awiwu na zasadzie “kto pierwszy ten lepszy” (należy zapłacić podatki i opłaty lotniskowe) – Zainteresowane strony mogą kontaktować się z centrum telefonicznym Cyprus Airways pod numerami +35724000053 lub pod numerem 80008111 od poniedziałku do niedzieli w godzinach 07:30-23:30. Oferta specjalna obowiązuje do końca października i dotyczy lotów do 15. grudnia 2018 roku.

WizzAir udostępnił bilety po 79£ dla pasażerów COBALT na trasach do/z Londynu do Grecji i na Cypr. Aby skorzystać z oferty należy dokonać rezerwacji na specjalnej stronie internetowej https://wizzair.com/#/rescue – należy oczywiście przedstawić anulowany bilet COBALT

BlueAir także udostępnił dla klientów COBALT bilety w specjalnych cenach na trasach do Aten i Londynu – bilety można zarezerwować kontaktując się z Call Center firmy. Cena biletu do Londynu z Larnaki została ustalona na 99€ natomiast do Aten lub Salonik ustalono cenę na 69€

AEGAN uruchomił specjalne ceny na wszystkich trasach do których latał COBALT, większość z przesiadką w Atenach lub w Salonikach. Bilety do Aten i do Salonik zostały wycenione na 80€ (plus opłaty i podatki lotniskowe), Heraklion – 130€, Tel Aviv – 100€, Genewa, Zurich, Frankfurt – 260€, Moskwa, Paryż i Londyn – 280€. Do wszystkich tych cen należy doliczyć podatki i opłaty lotniskowe.

RYAINAIR udostępnił bilety w specjalnych cenach bilety na wszystkich swoich trasach – promocja ma trwać do dzisiaj do północy. Można kupić bilety nie tylko na trasy, które pokrywają się z trasami bankruta, ale także na wszystkie dostępne z siatki połączeń przewoźnika.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie: