fbpx

Limassol zapowiada zmiany na Lady’s Mile

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Rozmowy na temat zagospodarowania znajdującej się w granicach Limassol plaży Lady’s Mile trwają od lat – burmistrz zapowiada zmiany

Na grafice tytułowej widać wyraźnie, że plaża Lady’s Mile jest zaniedbana. Lady’s Mile sąsiaduje z mokradłami Akrotiri, które obejmują słone jezioro Akrotiri i jest bardzo popularna wśród odwiedzających, jednocześnie jednak podlega różnym przepisom dotyczącym ochrony przyrody.

Niestety, odwiedzający to miejsce, w żaden sposób nie szanują znajdującej się tam przyrody. Praktycznie przez cały rok droga dojazdowa jest zablokowana przez parkujące samochody pomiędzy którymi przeciskają się plażowicze.

Zdaniem burmistrza, najpóźniej w przyszłym roku to wszystko ma się zmienić, tak ma wyglądać po remoncie droga dojazdowa:


Co ciekawe, za tego typu rozwiązaniem są także ekolodzy. Gmina podkreśliła, że ​​wszelkie prace będą prowadzone w koordynacji z oceną oddziaływania na środowisko i odpowiednimi resortami.

Panie Burmistrzu! Nie możemy się już doczekać zmian!


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!