fbpx

Limassol: roboty drogowe niszczą sklepikarzy

Roboty drogowe mogą przyczynić się do zamknięcia wielu sklepów.

Brak dojazdu i brak parkingów w okolicy to problem, z którym muszą codziennie mierzyć się właściciele sklepów i lokali gastronomicznych na Nikos i Despina Pattichi street w Limassol.

Remont jednej z popularniejszych ulic w Limassol trwa już bardzo długo. Najpierw nie można było dojechać do Alpha Mega, ale z tym sklep sobie poradził wyznaczając objazdy. Roboty nie spowodowały znaczącego ograniczenia przychodów sklepu – tak w każdym bądź razie twierdzi jego kierownictwo.

Jednak problem braku dojazdu i parkingów w okolicach powoduje to, że właściciele ponad 770 punktów handlowych i usługowych zaczynają coraz poważniej myśleć o zamknięciu działalności. Klienci nie mają po prostu jak się dostać do sklepów! Jeśli ktokolwiek z właścicieli ma jeszcze jakieś dochody z innych działalności utrzymuje punkt na tej ulicy, ale dla większości handlowców jest to jedyne źródło utrzymania.

Niestety, termin oddania po remoncie ulicy jest ciągle przesuwany. Nikt nie potrafi jednoznacznie powiedzieć kiedy remont zostanie zakończony.

No o co chodzi. Przecież to na Cyprze jest normalne – σιγα, σιγα.
Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!