fbpx

Limassol bez wody

Ponad 30. godzin trwało usuwanie awarii sieci wodociągowej w Limassol. Część miasta była całkowicie pozbawiona wody! Firma zarządzająca siecią wodociągową czyli Water Board of Limassol nie potrafiła odpowiedzieć na żadne pytania. Nie było żadnych informacji na temat czasu, w którym awaria zostanie usunięta.

Awaria miała miejsce w środę około 12:00. Uszkodzona została jedna z głównych rur doprowadzających wodę do gospodarstw domowych i okolicznych firm. Dostępu do bieżącej wody były pozbawione także hotele.

W czwartek około godziny 17:00 sytuacja stała się poważna. Zgodnie z przepisami hotele muszą posiadać zbiorniki wody, które powinny wystarczyć na 24 godziny bez dostępu do wody bieżącej. Awaria jednak nadal nie została usunięta, nie było także żadnych informacji. Wodociągi w Limassol przekładały termin naprawy z godziny na godzinę.

W niektórych hotelach ograniczono pracę do minimum. Wyłączono pralnię i pompy w basenach. Kuchnie jednak musiały nadal pracować, co wcale nie było łatwe biorąc pod uwagę sterty naczyń, których nikt nie był w stanie umyć.

Sytuacja została opanowana w czwartek około godziny 21:00 – awaria została usunięta i woda popłynęła.

Przed pracownikami ciężka noc. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, część z nich została wezwana do pracy na nocne zmiany aby nadrobić pracę, które nie zostały wykonane przez brak wody.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!