fbpx

Liberty Pass pozwoli na ponowne uruchomienie imprez masowych?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Prezes Pancyprian Association of Entertainment Centres, pan Nikos Vassileiou, w finansowym show Insider on Active, proponuje Przepustkę Wolności (Liberty Pass) oraz maszyny do dezynfekcji powietrza . W ten sposòb  sektor rozrywki będzie odblokowany.

Według pana Vassiliosa, Liberty Pass to inteligentna aplikacja, która zasadniczo jest elektroniczną tożsamością zdrowotną, która gromadzi wyniki szybkich testów antygenowych (szybki test), testów molekularnych (PCR) i szczepionek. „Aplikacja będzie dowodem na to, że wszystkie osoby w okolicy są negatywne dla wirusa, a dodatkowo ludzie będą się czuli bezpiecznie. Będą to witryny „wolne od COVID”.


Karnet Wolności był promowany jako propozycja dla Podsekretarzy ds. Innowacji i Turystyki, dzięki czemu istnieje możliwość wykorzystania jej w innych sektorach.


Ponadto powiedział, że specjalny system wentylacji wnętrz, który jest już z powodzeniem wdrożony w Europie, ma zdolność usuwania zarazków i wirusów.

Jak poinformowało Ministerstwo Zdrowia nocne kluby zostaną otwarte od 10 czerwca.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!