Lekarze nie chcą szczepić w gabinetach

Stowarzyszenie lekarzy uważa, że ​​w obecnych okolicznościach gabinet lekarski nie może funkcjonować jako ośrodek szczepień i jednocześnie oferować wysokiej jakości usługi medyczne wszystkim pacjentom

W wydanym oświadczeniu, przy okazji propozycji szczepień przez lekarzy osobistych w ich klinikach, Cypryjskie Towarzystwo Patologiczne stwierdza, że ​​propozycja ta znosi działalność klinik jako miejsca badań pacjentów i czyni ich „tymczasowymi, niewystarczającymi, bez infrastruktury i niebezpiecznymi dla bezpieczeństwa pacjentów ośrodkami szczepień ”.


Przypomnijmy, że zgodnie z decyzjami ministerstwa zdrowia, lekarze pierwszego kontaktu będą mogli szczepić wszystkich powyżej 30. roku życia


Ministerstwo zdrowia napisało w specjalnym komunikacie, że oczekuje od lekarzy pierwszego kontaktu w duchu dotychczasowej współpracy, pomocy Państwu w tych wysiłkach, w interesie wszystkich obywateli.

Nieoficjalne informacje wskazują, że pierwsze szczepionki dotrą do prywatnych gabinetów lekarskich już w przyszłym tygodniu.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!