Lekarze nic nie wiedzą

O planach zmian godzin pracy przychodni lekarze dowiedzieli się z mediów

Jak poinformował oddział lekarzy i dyrektorów klinicznych związku urzędników służby cywilnej Pasydy, „nie przeprowadzono konsultacji” z lekarzami w sprawie planowanego wydłużenia godzin pracy przychodni.

Minister zdrowia Popi Kanari ogłosiła, że godziny pracy przychodni zostaną wydłużone w ramach szeregu działań mających na celu skrócenie czasu oczekiwania pacjentów. Lekarze są jednak oburzeni brakiem konsultacji w tej sprawie.

„Niestety, po raz kolejny lekarze szpitali państwowych są informowani przez media o decyzjach podjętych pod ich nieobecność, będąc przez nie bezpośrednio dotknięci i proszeni o ich samodzielne wykonanie” – stwierdzili.

Stwierdzili, że „nigdy nie odmawiali obsługi pacjentów rano ani po południu i… zawsze wyrażali naszą gotowość do konstruktywnego przyczyniania się do wszelkich wysiłków podejmowanych na rzecz lepszej obsługi pacjentów”.

Twierdzą jednak, że chęć ta „nie powinna być traktowana przez osoby sprawujące władzę jako in blanco do działania i podejmowania decyzji w naszym imieniu”.

I masz babo placek.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!