fbpx

Bilety do Polski za 330 zł!

Korzystając z oferty PLL LOT możecie zaplanować kupić tanie bilety z Larnaki do Warszawy. Bilety w tej cenie są dostępne w okresie listopad 2017 – maj 2018.

Nam, jak widzicie na grafice, udało się znaleźć bilety po 330 zł w dwie strony, ale jest bardzo wiele dostępnych terminów w takiej i podobnej cenie. Można wręcz powiedzieć wprost, że jest zdarza się to po raz pierwszy polskiemu przewoźnikowi, aby bilety z Larnaki do Warszawy były tańsze niż z Warszawy do Larnaki.

Kup bilet w promocji tutaj >>>

Bilety w tej cenie są dostępne tylko z bagażem podręcznym do 8 kg. Te same bilety, ale z wliczonym bagażem rejestrowanym są niestety droższe – zobaczcie różnice dokładnie:

Kup bilet w promocji tutaj >>>

Można więc śmiało powiedzieć, że bilet w najniższej cenie jest typowym biletem jak na tanie linie lotnicze. Do wybranego miejsca czy za bagaż rejestrowany będziecie musieli dopłacić.

Loty z innych miast takich jak Kraków, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Poznań, Rzeszów, Szczecin oraz Zielona Góra są także dostępne, ale w nieco wyższych cenach.

Podane przez nas ceny są ostateczne i nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty za wystawienie biletu czy tak zwane opłaty manipulacyjne – strona internetowa LOT po prostu ich nie pobiera (sprawdźcie ceny na specjalnej stronie promocji tutaj >>>).


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!