fbpx

Larnaka: praca szuka człowieka

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Livadhiotis City Hotel w Larnace, jeden ze sponsoròw ubiegłorocznego cypryjskiego finału WOŚP poszukuje dwóch osób na pozycję recepcjonisty na nocną zmianę. 

Wymagania to dobra znajomość języka angielskiego i komunikatywna języka greckiego, znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych. Szkolenie na stanowisku pracy zapewnia pracodawca.

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt mailowy na adres:

[email protected]

Livadhiotis City Hotel znajduje się w samym centrum Larnaki w tym samym budynku gdzie swoje Atelier prowadzi znana polska projektantka mody, Natalia Jaroszewska. Tuż obok jest słynny Kościół Świętego Łazarza( Agios Lazaros) i zaledwie 100 krokòw do słynnej plaży Finikoudes.


Hotel oferuje pobyty BB, HB i FB. Hotelowa kawiarnia  Cafe Blue z widokiem na Kościół otwarta jest dla przechodniów, oferując także posiłki z hotelowej restauracji.  Właściciel, Levteris Livadhiotis pròcz hotelu, wraz z synami prowadzi firmę deweloperską, jedną z wiodących na rynku cypryjskim.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!