Larnaka ma swój samolot! (film)

Wczoraj jeden z samolotów otrzymał imię Larnaka

Samolot o numerze X3 4564 został w niedzielę powitany fontannami przez lotniskową straż pożarną, a następnie otrzymał swoją nazwę od przewodniczącej Izby Reprezentantów Annity Demetriou.

Zobaczcie moment powitania na lotnisku:

W ceremonii nadania imienia wzięło udział około 50 gości, w tym minister transportu Yiannis Karousos i zastępca burmistrza Larnaki Iasonas Iasonides.

Boeing 737-8 Larnaka jest ambasadorem Cypru i TUI w całej Europie. Ludzie chcą podróżować po dwóch latach pandemii, siedzą na spakowanych walizkach na wiosnę i lato. Turystyka będzie miała bardzo dobre wakacje w 2022 roku. Kraje Europy Południowej, które szczególnie mocno ucierpiały z powodu ograniczeń w podróżowaniu podczas pandemii, skorzystają na tym – powiedział Fritz Joussen, dyrektor generalny TUI Group.

Cypr i TUI łączy długa, trwająca pięć dekad współpraca partnerska. Z około 500 000 gości rocznie, TUI jest liderem rynku na Cyprze i oferuje wycieczki na wyspę z jedenastu rynków europejskich. Grupa prowadzi 19 hoteli własnych marek, w tym 14 w Larnace i pięć w Pafos. W sumie TUI oferuje ponad 330 hoteli na Cyprze i ściśle współpracuje z lokalnymi hotelarzami.

W tym roku, samoloty TUI będą latać bezpośrednio z Hanoweru, Düsseldorfu i Frankfurtu. W sumie, tego lata, wykonane zostanie 2200 lotów.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading