Kupiliście bilety Ryanair w sierpniu? Będziecie mogli zabrać za darmo bagaż!

[dropcap]Ś[/dropcap]wietna wiadomość dla wszystkich, którzy kupili bilety przed 31. sierpnia – przewoźnik się złamał i pozwolił ponad 2 mln pasażerom, którzy kupili bilety na loty po 1 listopada, za darmo nadać 10-kilogramowy bagaż na lotnisku. O swojej decyzji przewoźnik poinformował na Twitterze:

Przypomnijmy, że od 1 listopada w cenie biletu będziemy mieli tylko mały bagaż podręczny o nieco większych wymiarach niż do tej pory – będzie to 40x20x25 cm.

Aby zabrać ze sobą dużą walizkę o wadze do 10 kilogramów, trzeba będzie dopłacić. Ile? W zależności od tego czy wykupimy priorytetowy boarding (kosztuje 6-8€) – będziemy wówczas mogli zabrać walizkę na pokład. Bagaż będzie można też nadać na lotnisku – za tę usługę zapłacimy od 8 do 10€.

A co z tymi co już wykupili usługę a teraz jest ona bezpłatna? Ryanair poinformował, że pasażerowie, którzy w dniach 23-31 sierpnia jednak wykupili priorytetowy boarding na loty po 1 listopada, będą mogli z kolei zabrać na pokład duży bagaż do 10 kilogramów bez dodatkowych opłat. A pieniądze, które wpłacili za tę usługę, zostaną im zwrócone.

Można? Można!


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!