Ktoś morduje koty w Larnace (zdjęcia)

Martwe koty znaleziono w krzakach, pojemnikach na śmieci, w morzu.

Bardzo przykrą wiadomość podała organizacja CopsCat. W okolicy restauracji Goldfish na drodze z Larnaki do Dekelia znaleziono dwanaście brutalnie pobitych na śmierć kotów. Wiele innych kotów, którymi opiekuje się grupa, zaginęło. Trwa śledztwo w tej sprawie. O incydencie powiadomiono także parię dla zwierząt,  Animal Party.

Świadek zdarzenia widział młodego Cypryjczyka, w wieku 20–25 lat,  który zabił dwa koty w kawiarni Cat Cafe za restauracją Goldfish i wrzucił je do kosza około godziny 19.30 w Nowy Rok. Pięć kotów zostało również zabitych przed i obok hotelu Palm Beach. Grupa uważa, że ​​ta sama osoba zabijała koty w ciągu ostatniego tygodnia.

Każdy, kto zauważy coś podejrzanego między Forest Beach a parkingiem obok hotelu Palm Beach, proszony jest o przesłanie grupie wiadomości na Facebooku.

Jeśli w okolicy zostaną znalezione martwe koty, grupa wzywa społeczeństwo aby zgłosić ten fakt  policji pod numer  24 804250. Prosi się też o nie dotykanie ani nie usuwanie niczego z miejsca zdarzenia.

Nie trzeba dodawać, że jesteśmy załamani i zdesperowani, by złapać tego człowieka, zanim ponownie zabije. Jeśli wiesz cokolwiek lub zobaczysz coś w nadchodzących dniach, napisz do nas… – powiedział CopsCats.

Koty były częścią kolonii pod opieką CopsCats, która regularnie dostarcza im pożywienie. Koty mają tam miejsce gdzie mogą spać i czuć się bezpiecznie. Okazuje się jednak że tak nie jest.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!