Kryzys? Inflacja? Nie na Cyprze.

Mieszkańcy Cypru nadal kupują luksusowe samochody – w czwartym kwartale 2022 roku kupiono między innymi 127 fabrycznie nowych Porsche.

Oprócz zwykłych samochodów sprzedawanych przez wszystkie marki, są też bardzo drogie modele, na które nie każdy może sobie pozwolić. W czwartym kwartale 2022 roku zarejestrowano 5 Rolls Royce’ów, z czego wszystkie były nowe i napędzane benzyną.

W przypadku samochodów Maserati w pierwszym kwartale 2023 r. zarejestrowano 33 samochody, z czego 27 to samochody nowe, a 6 używane. Spośród nowych 23 to jednostki benzynowe, a 4 to hybrydy. 

W rejestracjach samochodów luksusowych w ciągu czterech miesięcy znalazło się także 14 Bentleyów, z czego 5 to samochody nowe, a 9 używane. W nowych 4 są napędzane benzyną, podczas gdy w używanych 5 to benzyna, a 4 to hybryda.

Rejestracje Ferrari wyniosły 8, w tym dwie nowe, z których jedna była hybrydą, a 6 używanych, z których jedna była hybrydą. 

W ewidencji znajduje się również 9 samochodów Tesli, które są używane i należą do kategorii modeli elektrycznych. 

W rejestracjach samochodów znajduje się 6 używanych Lamborghini i wszystkie z napędem benzynowym. 

W tym czasie zarejestrowano także 171 samochodów Porsche, z czego 128 było nowych (30 hybryd, 22 modele elektryczne) i 43 używanych (jeden model elektryczny i 9 hybryd).


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading