Kraków ⇔ Pafos w sierpniu

Tak wygląda kalendarz lotów z Krakowa do Pafos w sierpniu. Jak widzicie, możecie znaleźć loty już za 90€ w dwie strony:

Taki właśnie kalendarz otworzy Wam się po kliknięciu tego przycisku (w niektórych przeglądarkach trzeba zmienić miesiąc): Jeżeli natomiast szukacie lotów w drugą stronę kliknijcie ten przycisk:

W sierpniu znajdziecie także tanie samochody. Jak widzicie na ilustracji za tygodniowy wynajem zapłacicie jedynie 108,38€. To nie jest dużo, bo 15,48€ za dobę. Wczytajcie się oczywiście w warunki wynajmu. Nasza wyszukiwarka znalazła aż 4 dostępne oferty, wybierzcie najlepszą. Link do wyszukiwarki najtańszych aut znajduje się tutaj.

A co z noclegami. Tutaj także wybór jest olbrzymi a ceny w miarę przystępne. Na stronie hotels.com (tutaj) znajdziecie apartamenty za mniej niż 200€ za dwie osoby za cały pobyt, podobnie jest na booking.com (tutaj). Możecie także skorzystać z porównywarki cen TripAdvisor (tutaj)

Pamiętajcie o tym aby wykupić ubezpieczenie na pobyt. Najprościej i najszybciej dokonacie tego on line. Sugerujemy ubezpieczenie się przez wyszukiwarkę systemu Bankier (tutaj). Dostaniecie kilkanaście ofert różnych firm ubezpieczeniowych i po prostu wybierzecie najkorzystniejszą dla Was.

Jeżeli nie wiecie co oprócz słońca i plaż czeka Was na Cyprze zerknijcie na wycieczki jakie są oferowane przez tutejsze biura. Zestawienie wszystkich wycieczek znajdziecie tutaj. Naszym zdaniem warto wybrać się do Aquaparków – zarówno w Limassol (przeczytajcie tutaj) jak i w Agia Napie (tutaj).


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading