fbpx

Gdzie wziąć kredyt?

Co chwilę jesteśmy “atakowani” w polskiej prasie i telewizji ofertami pożyczkowymi. Możemy wziąć “chwilówkę” za zero złotych kosztów, kredyt gotówkowy na święta, czy też na wymarzone wakacje.

Tylko, który z tych kredytów jest naprawdę opłacalny? Który warto wziąć?

Proponujemy skorzystanie z profesjonalnego, i co najważniejsze, bezpłatnego doradcy kredytowego. Wystarczy wejść na stronę Doradcy Bankier.pl (tutaj) i zostawić swoje dane kontaktowe. Doradca skontaktuje się z Wami telefonicznie lub mailowo i podpowie jaki kredyt czy pożyczka będzie dla Was najbardziej korzystna.

W przypadku podjęcia przez Was decyzji o zaciągnięciu kredytu, Wasz indywidualny doradca wyjaśni Wam wszystkie “gwiazdki” w umowie i co jest chyba najważniejsze – przetłumaczy Wam ją z polskiego na nasze. No bo w końcu nie każdy z nas rozumie język prawników i ekonomistów.

Podkreślamy po raz kolejny – doradca jest bezpłatny! Doradcy Bankier.pl bezpłatnie pomagają wybrać najlepszą ofertę kredytową dostosowaną do możliwości klienta. Propozycja obejmuje kredyty na dowolny cel, bez zaświadczeń, bez zabezpieczeń, na oświadczenie oraz produkty oferowane przez instytucje pozabankowe.

No chyba, że wolicie słuchać reklam…

 


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!