fbpx

Kraków ⇔ Pafos za 206 zł

Trwała oferta LOT’u, ale niestety już się zakończyła. W ofercie tej jednak, tego kierunku, czyli Kraków ↔ Pafos nie było, a nie ukrywajmy, że części z Was dużo łatwiej jest na tej trasie się przemieszczać.

Zobaczcie co znaleźliśmy:

Kalendarz wszystkich lotów otworzy Wam się po kliknięciu tego przycisku (w niektórych przeglądarkach trzeba zmienić miesiąc): Jeżeli natomiast szukacie lotów w drugą stronę kliknijcie ten przycisk:

Przygotowaliśmy dla Was także uproszczoną wersję kalendarza lotów. Dzięki niemu zobaczycie jakie i kiedy loty są dostępne. Zobaczcie ten kalendarz tutaj>>>.

A co z noclegami? Tutaj także wybór jest olbrzymi a ceny w miarę przystępne. Na stronie hotels.com (tutaj) znajdziecie apartamenty za niewielkie pieniądze, podobnie jest na booking.com (tutaj). Możecie także skorzystać z porównywarki cen TripAdvisor (tutaj). W końcu nie jest to jeszcze szczyt sezonu.

Pamiętajcie o tym aby wykupić ubezpieczenie na pobyt. Najprościej i najszybciej dokonacie tego on line. Po kliknięciu tego linka (tutaj) zostaniecie przeniesieni wprost na stronę firmy ubezpieczeniowej.

Jeżeli nie wiecie co oprócz słońca i plaż czeka Was na Cyprze zerknijcie na wycieczki jakie są oferowane przez tutejsze biura. Zestawienie wszystkich wycieczek znajdziecie tutaj.
Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!