fbpx

Koszulki z nadrukiem

Lato zbliża się wielkimi krokami. Na Cyprze często chodzi się bez koszulki, ale jak już ją założycie to może warto zrobić to z przytupem, z takim wielkim WOW!


Takich koszulek to jeszcze nie widzieliście, a już na pewno nie w takiej cenie! Jedna koszulka z nadrukiem to koszt 39,90 zł (mniej niż 10€!). Wszyscy znajomi będą Wam zazdrościć a my wierzymy w Waszą kreatywność. Na 100% nie będziecie mieli takiego samego ubrania co znajomy, sąsiad czy sąsiadka. Inne wzory zobaczycie tutaj.

To nie jest wbrew pozorom dziurawe koszulki czy koszulka z krawatem – to jest nadruk! Panowie po co pracować na sześciopakiem i niszczyć koszulkę skoro można takową po prostu założyć?

Po co drogie Panie się odchudzać czy chodzić do chirurga plastycznego skoro tak właśnie możecie wyglądać?

Są dostępne oczywiście także koszulki dla Patriotów – bo w końcu na Cyprze warto pokazać skąd się pochodzi!

Oprócz tych co widzicie jest dostępnym ponad 6000 wzorów koszulek. Po kliknięciu w baner na dole zostaniecie przeniesieni na stronę gdzie dostępne są nie tylko koszulki, ale także bluzy, kubki, torebki, czapki i wiele innych. I co najważniejsze na wszystkim możecie wykonać dowolny nadruk – w tym Wasz własny.

Jako ciekawostkę musimy dodać, że tego typu koszulki w sklepach internetowych są dużo droższe. Na Facebooku pokazują się Wam zapewne reklamy, gdzie koszulka tego typu kosztuje około 20£. Po co więc przepłacać?

Zainteresowani? Klikajcie, sprawdźcie sami. Strona sklepu otworzy Wam się po kliknięciu tutaj.

gify Image Banner 750 x 200


Zostaw swój komentarz:Więcej w tym temacie:
error: UWAGA: Zakaz kopiowania!