fbpx

Korki, tłok w sklepach i 185 nowych zakażeń

Jak zapewne wiecie, od jutra aż do końca listopada większość sklepów w Limassol i Pafos będzie zamknięta. Fakt ten spowodował, że wielu mieszkańców obydwu miast tłumnie ruszyło na zakupy. Spowodowało to nie tylko korki na ulicach obydwu miast ale przede wszystkim niedające się kontrolować tłumy w sklepach.

Centra miast oraz okolice dużych sklepów były kompletnie zakorkowane, w sklepach chyba nikt nie przestrzegał żadnych zasad bezpieczeństwa – o liczeniu klientów czy zachowaniu obowiązkowego dystansu w kolejce do kasy nawet nie było mowy. Każdy spieszył się aby przed blokadą kupić jak najwięcej tak potrzebnych przecież przedmiotów.

Pomimo z zasady dnia wolnego większość zakładów fryzjerskich była otwarta. Wiele firm, które będą zamknięte do końca listopada wydłużyło maksymalnie dzisiejsze godziny pracy.

Ministerstwo zdrowia ogłosiło dzisiaj 185 nowych przypadków koronawirusa i śmierć 86. letniego mężczyzny z innymi poważnymi schorzeniami w szpitalu ogólnym w Famaguście. Ostateczna przyczyna śmierci została jednak przypisana Covid-19.

Nowe przypadki zostały odkryte z 2891 testów w tym 353 testów przeprowadzono na lotniskach (nie potwierdzono żadnego przypadku u przyjezdnych).


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!